User Status Popup (2.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status:
es: Estado:

en: User
es: Usuario

en: Activated
es: Activado

en: Active
es: Activo

en: Block
es: Bloque

en: Blocked
es: Bloqueado

en: Activate
es: Activar

en: About
es: Acerca de

en: Block user
es: Bloquear usuario
