User Status Popup (2.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status:
fr: Statut :

en: User
fr: Utilisateur

en: Activated
fr: Activé

en: Active
fr: Actif

en: Block
fr: Bloc

en: Blocked
fr: Bloqué

en: Activate
fr: Activer

en: About
fr: À propos

en: Active user
fr: Utilisateur actif

en: Block user
fr: Bloquer l'utilisateur
