User Status Popup (2.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status:
lt: Būsena:

en: User
lt: Narys

en: Activated
lt: Aktyvuota

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: About
lt: Apie
