User Status Popup (2.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status:
oc: Estatut :

en: User
oc: Utilizaire

en: Active
oc: Actiu

en: Block
oc: Blòt

en: Blocked
oc: Blocat

en: About
oc: A prepaus
