User Status Popup (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: User
sv: Användare

en: Active
sv: Aktiv

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Activate
sv: Aktivera

en: About
sv: Om

en: Block user
sv: Spärra användare
