User Status Popup (2.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: User
az: İstifadəçi

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: About
az: Haqqında
