User Status Popup (2.0.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status:
ar: الحالة:

en: User
ar: المستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Block
ar: الصندوق

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Activate
ar: تفعيل

en: About
ar: حول
