User Status Popup (2.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status:
be: Статус:

en: User
be: Карыстальнік

en: Activated
be: Актываваны

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Blocked
be: Заблакавана

en: About
be: Аб
