User Status Popup (2.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Block
bn: ব্লক

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়

en: About
bn: সম্পর্কে
