User Status Popup (2.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
