User Status Popup (2.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User
et: Kasutaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Activate
et: Aktiveeri

en: About
et: Programmist
