User Status Popup (2.0.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status:
fa: وضعیت:

en: User
fa: کاربر

en: Activated
fa: فعال‌شده

en: Active
fa: فعال

en: Block
fa: بلوک

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: About
fa: درباره

en: Block user
fa: مسدود کردن کاربر
