User Status Popup (2.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status:
fi: Tila:

en: User
fi: Käyttäjä

en: Activated
fi: Aktivoitu

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: About
fi: Tietoja

en: Block user
fi: Estä käyttäjä
