User Status Popup (2.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status:
he: סטטוס:

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Blocked
he: חסום

en: Activate
he: הפעל

en: About
he: אודות
