User Status Popup (2.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status:
is: Staða:

en: User
is: Notandi

en: Active
is: Virkt

en: Block
is: Blokk

en: Blocked
is: Óvirkur

en: About
is: Um
