User Status Popup (2.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status:
it: Stato:

en: User
it: Utente

en: Active
it: Attivo

en: Block
it: Blocco

en: Blocked
it: Bloccato

en: Activate
it: Attiva

en: About
it: Informazioni
