User Status Popup (2.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status:
ja: 状態:

en: User
ja: ユーザー

en: Activated
ja: アクティベート

en: Active
ja: アクティブ

en: Block
ja: ブロック

en: Blocked
ja: ブロック

en: Activate
ja: 有効化

en: About
ja: アバウト
