User Status Popup (2.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status:
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ:

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Activated
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Activate
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
