User Status Popup (2.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: About
ku: دەربارە
