User Status Popup (2.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User
lv: Lietotājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: About
lv: Par
