User Status Popup (2.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: About
ne: बारेमा
