User Status Popup (2.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: User
nl: Gebruiker

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Active
nl: Actief

en: Block
nl: Blok

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Activate
nl: Activeer

en: About
nl: Over

en: Block user
nl: Gebruiker blokkeren
