User Status Popup (2.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Activated
pl: Aktywowany

en: Active
pl: Aktywne

en: Block
pl: Blok

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Activate
pl: Aktywuj

en: About
pl: O stronie

en: Block user
pl: Blokuj użytkownika
