User Status Popup (2.0.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Status:
ru: Состояние:

en: User
ru: Пользователь

en: Activated
ru: Активирован

en: Active
ru: Активно

en: Block
ru: Блок

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Activate
ru: Активировать

en: About
ru: Информация

en: Block user
ru: Заблокировать пользователя
