User Status Popup (2.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status:
sk: Stav:

en: User
sk: Používateľ

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Activate
sk: Aktivovať

en: About
sk: Informácie o
