User Status Popup (2.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Blocked
sl: Blokiran

en: About
sl: O modulu
