User Status Popup (2.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
