User Status Popup (2.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User
ta: பயனர்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Block
ta: பெட்டி

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
