User Status Popup (2.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status:
vi: Trạng thái:

en: User
vi: Người dùng

en: Active
vi: Hoạt động

en: Block
vi: Khối

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: Activate
vi: Kích hoạt

en: About
vi: Giới thiệu
