User Visits (2.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: View
cy: Gweld

en: Role name
cy: Enw swyddogaeth

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Last
cy: Olaf

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Visitor
cy: Ymwelydd
