User Visits (2.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: View
dz: སྟོན་

en: Role name
dz: ལས་འགན་གྱི་མིང་།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Visitor
dz: ལྟ་སྐོར་པ་
