User Visits (2.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: administrator
he: מנהל

en: View
he: צפיה

en: Role name
he: שם תפקיד

en: Count
he: כמות

en: Last
he: אחרון

en: Authored on
he: בתאריך

en: Visitor
he: אורח

en: Referer
he: מפנה
