User Visits (2.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: administrator
hy: ադմինիստրատոր

en: View
hy: Դիտել

en: Role name
hy: Դերի անուն

en: Count
hy: քանակ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
