User Visits (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: View
id: Lihat

en: Role name
id: Nama peran

en: Count
id: Jumlah

en: Last
id: Terakhir

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Visitor
id: Pengunjung
