User Visits (2.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: administrator
it: amministratore

en: View
it: Visualizza

en: Role name
it: Nome del ruolo

en: Count
it: Numero

en: Last
it: Ultimo

en: Authored on
it: Creato il

en: Visitor
it: Visitatore

en: Referer
it: Referente
