User Visits (2.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: administrator
ja: 管理者

en: View
ja: ビュー

en: Role name
ja: 役割名

en: Count
ja: カウント

en: Last
ja: 最後

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Visitor
ja: 訪問者

en: Referer
ja: リファラー
