User Visits (2.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: administrator
km: អ្នក​គ្រប់​គ្រង

en: View
km: មើល

en: Role name
km: ឈ្មោះ​តួ​នាទី

en: Count
km: រាប់

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Visitor
km: អ្នក​ទស្សនា
