User Visits (2.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: administrator
kn: ನಿರ್ವಾಹಕ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ
