User Visits (2.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: administrator
ku: بەڕێوەبەر

en: View
ku: پیشاندان

en: Role name
ku: ناوی ڕۆڵ

en: Count
ku: ژمارە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Visitor
ku: میوان
