User Visits (2.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: administrator
lt: administratorius

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: Count
lt: Skaičius

en: Last
lt: Paskutinis

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Visitor
lt: Svečias
