User Visits (2.0.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: View
no: Vis

en: Role name
no: Rollenavn

en: Count
no: Antall

en: Last
no: Siste

en: Authored on
no: Opprettet

en: Visitor
no: Besøkende

en: Referer
no: Henvist av
