User Visits (2.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: administrator
ne: व्यवस्थापक

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Role name
ne: भूमिका नाम

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Visitor
ne: आगंतुक
