User Visits (2.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: administrator
sk: administrátor

en: View
sk: Zobraziť

en: Role name
sk: Názov kategórie používateľov

en: Count
sk: Počet

en: Last
sk: Posledné

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Visitor
sk: Návštevník
