User Visits (2.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: View
sl: Prikaži

en: Role name
sl: Ime vloge

en: Count
sl: Število

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Visitor
sl: Obiskovalec
