User Visits (2.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: administrator
sv: administratör

en: View
sv: Visa

en: Role name
sv: Rollnamn

en: Count
sv: Antal

en: Last
sv: Sista

en: Authored on
sv: Författad

en: Visitor
sv: Besökare

en: Referer
sv: Refererare
