User Visits (2.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: administrator
uk: адміністратор

en: View
uk: Перегляд

en: Role name
uk: Назва ролі

en: Count
uk: Лічильник

en: Last
uk: Останній

en: Authored on
uk: Створено

en: Visitor
uk: Відвідувач

en: Visited
uk: Відвідано

en: Referer
uk: Джерело

en: Initial
uk: Початковий
