Usercentrics CMP (1.0.0-rc3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: weight
is: þyngd

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni
