Usercentrics CMP (1.0.0-rc5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: weight
te: భారం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్
