Usercentrics CMP (1.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
