Usercentrics CMP (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Google Analytics
cy: Dadansoddiad Gwgl
